Zimní stadion Ivana Hlinky, S. K. Neumanna 1598, Litvínov 436 01
|
Rezervace: +420 476 767 232
|

Vše pro vaše akce, rychlá plata do druhého dne

Čím dál více lidí po nás chtělo udělat malý studený raut pro 5-30 lidí v naší cateringové kvalitě, ale bez obsluhy a s vlastními nápoji. Vymysleli jsme proto koncept Vše pro vaše akce. Bez práce, lehce a rychle zařídíte důstojné, skvěle vypadající a chutné pohoštění pro narozeniny, oslavy, setkání obchodních zástupců, valné hromady, setkání s obchodními partnery a jiné. Dostanete přesně to, co níže vidíte:) Vše je připraveno k přímému servírování na robustních nerezových platech. Celkem máme v nabídce 8 drůhů plat: sladké, burgerové, sýrové...no vyberte si sami.

Máme bohaté zkušenosti: s malými akcemi od zhruba 10 hostů, firemními akcemi středního rozsahu s 50 až 200 hosty i rozsáhlými projekty s více než 800 hosty a desítkami servírek a kuchařů jsme připraveni uspořádat raut nebo ples přímo u nás nebo zajistit reprezentativní prostory Duchcovského zámku či jiné lokality. Specializujeme se také na zahradní párty, svatby pod širým nebem nebo na netradičním místě, in-house Coffee breaky a firemní akce pořádané třeba přímo ve výrobním areálu.Máme také celou řadu referencí. Akce se může konat u nás a nebo kdekoliv jinde. Nechte si bezplatně a nezávazně spočítat a navrhnout vaši akci nebo si objednejte plata s občerstvením.

Tak na co máte chuť?

Reference

“ Navštivte restauraci legend i současných mistrů ledního hokeje “

fine quantity of cheap aaa replica watches uk. https://fakerolex.is/ from china. profession in manufacturing https://www.sellswatches.com/. fake-watches.is for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. there are many different aaa https://richardmille.to/.