Zimní stadion Ivana Hlinky, S. K. Neumanna 1598, Litvínov 436 01
|
Rezervace: +420 476 767 232
|

Restaurace

Restaurace představuje v našem podniku zásadní podíl. Navazujeme na rodinnou tradici a přesvědčení - totiž, že se každý host musí cítit pohodu a spokojenost. The North Bar&Grill tvoří s dnes již populární Restaurací Černý orel v Oseku nerozdělitelnou dvojici. V obou podnicích naleznete nezaměnitelné zážitky - od nápaditých jídel, přes vybraná vína a další nápoje, po neotřelý design prostoru.

Restaurace The North je otevřena od roku 2010. Inspirací nám byla francouzská elegance a šarm. Až čtyřicet hostù, které restaurace pojme, se ponoří do pohodové a klidné atmosféry, vybere si z neošizeného jídelního a vinného lístku a nechá se hýčkat vším, co The North nabízí.

Bufety

Při hokejových utkáních ochutnáte v šesti moderních bufetech chuťovky, které ke sportovním akcím na stadionech patří - frity, klobásky, burgery vlastní výroby (nikoli pouhá sekaná, ale vlastnoručně vyrobené mleté maso); alko i nealkoholické nápoje. Díky zrenovovanému zařízení bufetů občerstvení odsýpá, nestojíte dlouhé fronty a navíc si skvěle pochutnáte!

Hokej

Jak už jistě víte, restaurace The North sídlí na hokejovém stadionu v Litvínově. V čase hokejového utkání (zpravidla zhruba mezi 17:30 a 20:30 hodin) je proto mírně narušen klid při vašem posezení. Avšak tomu se pohodlně vyhnete: kliknutím na odkaz “Přehled utkání” jednoduše zjistíte, kdy se zápas hraje. A když se rozhodnete jít fandit, občerstvíte se v našich bufetech.

“ Navštivte restauraci legend i současných mistrů ledního hokeje “

fine quantity of cheap aaa replica watches uk. https://fakerolex.is/ from china. profession in manufacturing https://www.sellswatches.com/. fake-watches.is for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. there are many different aaa https://richardmille.to/.